Reklama

Maria Błażkow patronką Mieleckiego Towarzystwa Literackiego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Bogumił Jarosz

Maria Błażkow patronką Mieleckiego Towarzystwa Literackiego - Zdjęcie główne

foto Bogumił Jarosz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W sobotę, 15 kwietnia w siedzibie Mieleckiego Towarzystwa Literackiego przy ulicy Mickiewicza 2/6, odbyło się Walne Zebranie Członków tej organizacji.

Spotkanie rozpoczął prezes Towarzystwa Zbigniew Michalski, który zaproponował Andrzeja Talarka na przewodniczącego zebrania. Obecni, podczas Zebrania Członkowie MTL, jednomyślnie przyjęli jego kandydaturę.

Przewodniczący Zebrania zaproponował na  protokolanta Katarzynę Hudy. Także ta propozycja, a następnie porządek zebrania zostały pozytywnie ocenione przez zgromadzonych. Do Komisji Uchwał i Wniosków zostały wybrane Barbara Augustyn i Monika Maciałek.

Sprawozdanie Zarządu, za okres sprawozdawczy 2021-2023, przedstawił prezes Towarzystwa. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej zaprezentował Zbigniew Radłowski. Członkowie MTL zatwierdzili sprawozdanie Zarządu, sprawozdanie finansowe, i udzielili absolutorium członkom Zarządu.

- Wobec tego, że został zgłoszony wniosek o nadanie imienia Marii Błażków do Komisji Uchwał i Wniosków, również ta propozycja uzyskała akceptację w głosowaniu. Wolne wnioski były przedostatnim punktem zebrania, po którym nastąpiło jego zakończenie

- słyszymy od Zbigniewa Michalskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy