Reklama

KONKURS. Wygraj bilety na stand-up Michała Pałubskiego, Damian "Vikinga" Usewicza w Mielcu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Biuro prasowe.

KONKURS. Wygraj bilety na stand-up Michała Pałubskiego, Damian "Vikinga" Usewicza w Mielcu - Zdjęcie główne

Już 15 stycznia o godz. 19.00 w Hotelu Atena w Mielcu wystąpią Michał Pałubski oraz Damian "Viking" Usewicz. | foto Biuro prasowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia są dwie wejściówki do restauracji Atena w Mielcu , na stand-up Michała Pałubskiego, Damian "Vikinga" Usewicza.

Aby wygrać pojedynczą wejściówkę, należy:

  1. Udostępnić ARTYKUŁ konkursowy na swoim Facebooku i zaprosić (oznaczyć) dwie osoby do zabawy.
  2. Rozstrzygnięcie konkursu we wtorek 11 stycznia po południu na naszym Facebooku
 

 

Już 15 stycznia o godz. 19.00 w Hotelu Atena w Mielcu wystąpią Michał Pałubski oraz Damian "Viking" Usewicz!! Wystąpią z całkowicie nowymi programami zatytułowanymi "Życie 3.0" oraz "Jak myślisz, że jest ok- to nie jest ok" - więc macie pewność, że wszystkie żarty usłyszycie po raz pierwszy!

W programie "Życie 3.0" - Damian "Viking" Usewicz Szczeciński komik, który swoimi żartami nie odpuszcza ani sobie, ani swoim bliskim, ani nikomu innemu! Na scenie komediowej od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je czarnym humorem i mnóstwem dystansu do siebie. Widziany na Ryjku, w Comedy Central, a także na platformach WOW i Playerze. Dostał się do finałów PAKI, ale tam go nie widziano, bo…COVID! Z programu "Życie 3.0" dowiecie się, co sprawia, że jesteśmy tym, kim jesteśmy, dlaczego warto być uprzejmym, jak karał go ojciec i czemu Viking nie cierpi Dworca w Gliwicach oraz dlaczego mały pęcherz w dużym ciele to nie najlepszy zestaw.

W programie "Jak myślisz, że jest ok- to nie jest ok" - Michał Pałubski Mówi się, że głupota nie boli i faktycznie na co dzień Michał nie odczuwa objawów bólowych, bo jego głupota objawia się przemyśleniami, ale nie takimi mądrymi, które pchną świat do przodu… to są takie głupie przemyślenia, najgłupsze z głupich… chcesz zobaczyć jak głupi może być człowiek inteligentny? Chcesz poprawić sobie samoocenę? Przyjdź na nowy program Michała i już po kilku minutach uznasz, że zasługujesz na Nagrodę Nobla.

*Podczas występu obowiązuje całkowity ZAKAZ nagrywania audio i/lub video.

*Osoby przeszkadzające artystom mogą zostać wyproszone z lokalu.

*Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia.

*Nie drukuj biletu, bądź EKO! Wystarczy, jak pokażesz bilet w telefonie.

Bilety: kupisz tutaj --> KUP BILECIK.pl

 

 

Regulamin konkursu

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Redakcja Tygodnika Regionalnego KORSO ul Biernackiego 1/4 , 39-300 Mielec, NIP: 817 000 5118

2. Fundatorem nagrody jest Ogranizator.

3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.

4. Konkurs jest prowadzony na stronie www.facebook.com/korsomieleckie (zwanej dalej “Fanpage”)

 

Warunki uczestnictwa

5. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, czyli uczestnik powinien mieć skończone 18 lat.

6. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie Facebook.

7. Warunkiem udziału w konkursie jest udostępnie artykułu z konkursem na swoim profilu na Facebooku oraz oznaczenie dwóch znajomych.

6. Konkurs trwa od 10.01 do 11.01 do godziny: 15:00

7. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 11.01 za pośrednictwem FanPage.

8. Ogranizator nie ponosi odpowiedzialności za czasowe lub stałe zablokowanie strony lub aplikacji ze strony Facebook’a.

 

Zadanie konkursowe

9. Zadanie konkursowe polega na: Udostępnieniu artykułu konkursowego na swoim Facebooku i zaproszeniu (oznaczeniu) dwóch osób do zabawy.

10. W konkursie zostanie wybranch 2 zwycięzców.

11. Pracownicy firmy Organizatora wybiorą osobę wygraną.

12. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości wysłanej na Facebooku.

 

Nagroda

1. Nagrodą w konkursie jest: 2 bilety na stand-up Michała Pałubskiego, Damian "Vikinga" Usewicza w Mielcu

2. Nagrodę można odebrać sekretariacie Redakcji KORSO (ul. Biernackiego ¼, 39-300 Mielec, kontakt 17 788 41 80)

3. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzcy na Fanpage.

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika. W takim przypadku nagroda przepada.

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przy rejestracji, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie. Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.

6. W przypadkach wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, w szczególności poprzez zakładanie fikcyjnych profili prywatnych w serwisie Facebook, dany Uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.

 

Reklamacje

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Konkursu, jednak nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od dnia wydania Nagród.

2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.

3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem “Konkurs na facebooku”

4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

 

Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.

2. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy