Reklama

Konkurs „Mieleckie symbole - oczami dziecka”

Opublikowano:
Autor:

Konkurs „Mieleckie symbole - oczami dziecka” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Konkurs plastyczny skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych, do małych plastyków zrzeszonych w domach kultury, świetlicach i innych placówkach z terenu naszego miasta i całego powiatu. Od samego początku swoją tematyką nawiązuje do Mielca.

Mieleckie symbole - oczami dziecka” - to tegoroczne motto konkursu.

Organizatorzy czekają na prace plastyczne przedstawiające: miejsca, budynki, pomniki, symbole najbardziej kojarzone przez małych mielczan z naszym miastem.

Prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną, w formacie nie mniejszym niż A4, opisane na odwrocie (temat pracy , imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy) należy wysłać do 25 maja. Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele Organizatorów wybiorą trzy najlepsze prace i 5 wyróżnień w trzech kategoriach: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych: klasa 1 - 3 i 4 - 8. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 31 maja - w piątek - o godzinie 11: 00, w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A. Wszyscy laureaci konkursu do dnia 28 maja - wtorek - zostaną powiadomieni telefonicznie. 

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13: 00 - 18 : 00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE