Reklama

Klub Seniora "Pogodna jesień" ma już 25 lat!

Opublikowano:
Autor:

Klub Seniora "Pogodna jesień" ma już 25 lat! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W czwartek, 18 października w jednej z mieleckich restauracji miała miejsce niecodzienna uroczystość. Swoje 25 urodziny obchodził Klub Seniora „Pogodna Jesień” , działający w strukturach Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu.

Klub ten działa i skupia w swoich szeregach przede wszystkim mieszkańców osiedla Lotników ale nie tylko. Przez jego szeregi bowiem przewinęło się wielu mieszkańców całego miasta i okolic. 


Na uroczystości znaleźli się oprócz oczywiście wszystkich czynnych członków klubu licznie zaproszeni Goście. Spotkanie rozpoczęła, witając wszystkich przybyłych Pani Maria Borowiec, przewodnicząca klubu. Pani Maria przybliżyła zebranym historię klubu, przypominając najważniejsze klubowe wydarzenia z tak bogatej działalności.  Następnie głos zabrali Państwo Maria Moździerz i Ryszard Moczarski.  Jako  wieloletni członkowie klubu, bardzo związani z nim poprowadzili dalszy ciąg części oficjalnej. 


Gdy przyszedł czas na życzenia,  popłynęły one mocnym strumieniem od zaproszonych Gości. Życzenia dla całego klubu, na ręce Pani Mari Borowiec składały: przewodnicząca Klubu Seniora „Wrzos” Pani Władysława Cegielska wraz z klubową opiekunką Panią Urszulą Gładyszewską  - Wałek,  i Panią Elżbietą Pitroff przewodnicząca Klubu Seniora „Złota Jesień” Pani Maria Światowiec, wraz z opiekunką Panią Teresą Kubik. Pan Fryderyk Kapinos - pełniący obowiązki prezydenta miasta Mielca również przyłączył się do życzeń, dziękując jednocześnie za to co klub robi dla ludzi starszych i jak to jest ważne właśnie dla starszych, samotnych osób. 


W części artystycznej wystąpili Pani Natalia Tabor i Czesław Bury,  długoletni członkowie klubu, prezentując skecze i monologi   Pan Tadeusz Korpanty zaprezentował piękny muzyczny recital. Zebrani zobaczyli również efektowna wiązankę tańców latynoamerykańskich w wykonaniu pary tanecznej z Klubu tańca towarzyskiego „Żaczek”, działającym przy Spółdzielczym Domu Kultury.  


Po części artystycznej przyszedł czas na pyszny poczęstunek i taneczną zabawę. 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE