Reklama

Klaudia Skawińska Miss Mielca 2016 o swoich planach

Opublikowano:
Autor:

Klaudia Skawińska Miss Mielca 2016 o swoich planach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Zdecydowanie czuję na sobie wzrok wielu ludzi. Wiele osób mnie rozpoznaje. Niektóre z nich gratulują mi tego sukcesu. Zdarzają się też tacy, którzy negatywnie odbierają moją działalność, ale tymi osobami się nie przejmuję.

Co w Twoim życiu zmienił tytuł Miss Mielca?
Zdecydowanie czuję na sobie wzrok wielu ludzi. Wiele osób mnie rozpoznaje. Niektóre z nich gratulują mi tego sukcesu. Zdarzają się też tacy, którzy negatywnie odbierają moją działalność, ale tymi osobami się nie przejmuję. Kilka tygodniu po konkursie Miss Mielca wzięłam udział, wspólnie z koleżankami, w pokazie mody Mielec Fashion Week. To było dla mnie bardzo dobre doświadczenie, bo uczestniczyłam w typowym dla modelek pokazie fashion. Bardzo mi się to spodobało, chciałabym iść teraz w kierunku pokazów mody. Ostatnio uczestniczyłam w pokazie mody polskich projektantów w Londynie. Brałam w nim udział wspólnie z siostrą. Było naprawdę bardzo ciekawie. Poznałam dużo interesujących osób. Przygotowuję się do udziału w pokazie mody „OFF Fashion” w Kielcach. W ramach Miss Mielca udało mi się wygrać też udział w konkursie „Foto Models Poland”. Przygotowania do tego konkursu to przede wszystkim dbanie o siebie. Wiem, że organizatorzy konkursu będą się ze mną kontaktować w czerwcu. Wtedy na pewno poznam wszystkie szczegóły.

Jesteś uczennicą pierwszej klasy ZST w Mielcu. Jak szkoła przyjęła twój sukces?
Wszyscy nauczyciele gratulowali mi tego sukcesu. Cieszyli się z tego, że Miss Mielca jest uczennica ZST. Uczniowie z klasy gratulowali mi zwycięstwa. Zdarzały się też negatywne opinie od rówieśników. Wszystkie pochodziły od osób, które mnie nie znają. Ja do tego podchodzę z dystansem. Chociaż nie powiem, żebym się tym nie przejmowała. Większość osób nie wie, na czym polega ten konkurs i ile pracy trzeba włożyć w jego organizację. Ja osobiście nie żałuję, że wzięłam w nim udział.

Jakieś pomysły na przyszłość? Może studia?
Myślę, że wstępny pomysł na przyszłość już mam. Chcę się zająć profesjonalnie modelingiem. W tym kierunku będę działać. Uczę się w klasie o profilu biologiczno-chemicznym, dlatego też zamierzam po ukończeniu szkoły pójść na studia. Myślę o medycynie lub ewentualnie o medycynie estetycznej.

Po konkursie pojawiają się pierwsze propozycje współpracy przy projektach modowych. Jak było w twoim przypadku?
Na razie nie miałam propozycji od fotografów. Tutaj muszę wspomnieć o kontakcie z Iloną Jankowską, która zajmuje się produkcją pokazów mody. To właśnie dzięki współpracy z Iloną mam w przyszłym tygodniu sesję modową, a także pracę w projekcie „Off fashion”, o którym już wspominałam. Ilona naprawdę zna się na tym fachu. Dlatego bardzo chętnie z nią współpracuję.

Więcej w 18 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE