Reklama

Już niedługo kiermasz rękodzieła "Pokaż co potrafisz"

Opublikowano:
Autor:

Już niedługo kiermasz rękodzieła "Pokaż co potrafisz"  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Już w sobotę 8 grudnia, w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a odbędzie się kolejna odsłona wystawy - kiermaszu rękodzieła artystycznego, na której twórcy amatorzy z terenu Mielca i okolic prezentują swój dorobek właśnie z dziedziny szeroko pojętego rękodzieła artystycznego.

Wśród wystawców znajdą się panie, które będą prezentować to czym zajmują się hobbistycznie, to nad czym spędzają wolny czas i co sprawia im wiele radości. Zobaczymy wiele pięknych przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych. Będzie to wspaniała okazja do zakupu pięknych, oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju, czasami występujących w jedynym egzemplarzu przedmiotów, które mogą posłużyć jako bardzo oryginalne prezenty.

Organizatorzy czekają na zwiedzających w sobotę w godzinach 14. 00 - 17. 00.

Organizatorzy zapewniają wystawcom zapewniamy stoliki krzesełka, ciepłą kawę lub herbatę. Wszelkich informacji o wystawie i warunkach uczestnictwa jako wystawca organizatorzy udzielają pod nr tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku , w godzinach 12. 00 - 19. 00.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE