Reklama

"Elektryczne" fryzury

Opublikowano:
Autor:

"Elektryczne" fryzury - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Pod hasłem "Fryzury czerwonego dywanu" rozegrał się finał czwartej edycji Ponadregionalnego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich. Sylwia Gwóźdź - uczennica Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu została wyróżniona.

Sylwia rywalizowała z najlepszymi fryzjerami z południa Polski. Finał konkursu odbył się 15 marca w Zespole Szkół Techniczno-Weterynaryjnym w Trzcianie. W zmaganiach wzięło udział 28 uczniów z województwa podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Reprezentantce mieleckiego Zespołu Szkół, którą do konkursu przygotowała nauczycielka Iwona Żola, udało się zdobyć wyróżnienie.

Konkurs rozwija wśród młodzieży zainteresowania fryzjerskie, popularyzuje i pogłębia wiedzę fryzjerską oraz ukazuje walory pracy fryzjera, jako formy działalności artystycznej. Spotkanie zwieńczono profesjonalną sesją zdjęciową, która upamiętniła najlepsze, stworzone przez finalistów "fryzury czerwonego dywanu".

W programie konkursu znalazła się również konferencja dla nauczycieli, prowadzona przez Zuzannę Sumerską, autorkę podręczników do przedmiotów zawodowych w technikum usług fryzjerskich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE