Reklama

Dziś projekcja filmu: "Szczęście świata" i spotkanie autorskie z Łukaszem Maciejewskim i Karoliną Gruszką

Opublikowano:
Autor:

Dziś projekcja filmu: "Szczęście świata" i spotkanie autorskie z Łukaszem Maciejewskim i Karoliną Gruszką  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Dziś - 20 listopada (wtorek) Kino "Galaktyka" w Mielcu zaprasza na godz. 19:00 na projekcję filmu "Szczęście świata". A tuż po filmie rozpocznie się spotkanie autorskie z odtwórczynią roli głównej Karoliną Gruszką oraz Łukaszem Maciejewskim - krytykiem filmowym i teatralnym, który jest również między innymi autorem książek o polskich aktorkach - "Aktorki - Portrety", "Aktorki - Odkrycia", a Karolina Gruszka jest jedną z bohaterek książki Maciejewskiego.

W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z naszymi gośćmi, a po spotkaniu zakupić książki autorstwa Łukasza Maciejewskiego oraz zdobyć autografy Karoliny i Łukasza.

Karolina Gruszka – polska aktorka teatralna i filmowa, czterokrotnie nominowana do Orłów za drugoplanowe role kobiece w filmach "Pani z przedszkola" i "Ach śpij kochanie" oraz za pierwszoplanowe w filmach "Kochankowie z Marony", "Szczęście świata" i "Maria Skłodowska-Curie".

Łukasz Maciejewski – dziennikarz, krytyk filmowy, krytyk teatralny, felietonista. Absolwent filmoznawstwa w Instytucie Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współpracownik kilkunastu czasopism, m.in. „Filmu”, „Tygodnika Powszechnego”, „Gazety Krakowskiej”, „Dziennika Gazeta Prawna”, „Teatru”, „Notatnika Teatralnego”, „Magazynu Filmowego SFP”, „Krakowa”, „TEMI”, „Kwartalnika Filmowego”, „Dekady Literackiej”, „Dialogu” czy „Nowaja Polsza”. Publicysta na portalach HBO.pl, Filmweb.pl oraz Onet.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE