Reklama

Bardzo młoda kultura

Opublikowano:
Autor:

Bardzo młoda kultura - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Jeśli jesteś animatorem kultury, nauczycielem czy edukatorem, to musisz przybyć na spotkanie informacyjne dotyczące programu BARDZO MŁODA KULTURA, które odbędzie się 25 maja 2019 r. o godz. 12:00 w Sali nr 3 (Centrum Wystawienniczym) Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

Projekt realizuje , już po raz drugi Centrum Kulturalne w Przemyślu, które znalazło się wśród 16 beneficjentów Programu  prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury, stając się tym samym operatorem programu w województwie podkarpackim! Realizowany będzie on w latach 2019-2021, a jego celem jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej w Polsce oraz polepszanie współpracy pomiędzy sektorami kultury i edukacji. „BARDZO MŁODA KULTURA” zawiera koncepcję realizacji następujących elementów:

  1. Przeprowadzenie diagnozy regionalnego środowiska zajmującego się edukacją kulturową (identyfikacja podmiotów zajmujących się tego typu działalnością
    w regionie, określenie relacji występujących pomiędzy nimi, potencjałów i ograniczeń) oraz przedstawianie ich wyników.
  2. Prowadzenie spotkań organizacyjnych, informacyjnych i integracyjnych skierowanych do animatorów kultury, przedstawicieli instytucji kultury i placówek oświatowo-edukacyjnych.
  3. Utworzenie portalu związanego z edukacją kulturową w regionie.
  4. Organizowanie szkoleń i warsztatów dla wymienionych wcześniej przedstawicieli.
  5. Prowadzenie tzw. konkursów regrantingowych skierowanych do osób biorących udział we wcześniejszych działaniach.

Dzięki temu będą mogli oni realizować swoje autorskie projekty z zakresu edukacji kulturowej. Zestaw powyższych komponentów realizowany będzie w każdym roku trwania zadania. Centrum Liczymy na Wasze sugestie oraz pomysły!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE