Reklama

A w Mielcu - nowa literatka!

Opublikowano:
Autor:

A w Mielcu - nowa literatka!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Anita Róg, uczennica w klasie maturalnej II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Mielcu, została przyjęta do grona członków Związku Literatów Polskich.

Anita jest członkinią Mieleckiego Towarzystwa Literackiego,a  pochodzi z Porąb Dymarskich. Ma spore osiągnięcia w nauce, ale to przede wszystkim artystyczna dusza– gra na gitarze i keyboardzie, śpiewa, recytuje, rysuje i pisze wiersze.

Ma na swoim koncie rozmaite nagrody– stypendia artystyczne, kilkakrotne zwycięstwa w ogólnopolskich konkursach literackich i przeróżne wyróżnienia. Poezja jest dla niej czymś bardzo ważnym w życiu, to dzięki niej wyraża siebie i swój sposób postrzegania świata. Wydała do tej pory następujące tomiki poetyckie: „Goniąc marzenia”(2015) oraz „Twarzą wiatru”(2016), „Pisane ciszą”(2017) i „Szepty Nieznajomej”(2018) – dwa ostatnie wydane nakładem MTL.

Anita ma za sobą wiele promocji  i spotkań autorskich. W Mielcu debiutowała piątym numerze "Artefaktów" (2016).W 2017-2018 r. jej teksty trafiły do „Dygresji”- Mieleckiego Rocznika Literacko-Kulturalnego i innych czasopism.Jest najmłodszym w skali całego kraju i piątym członkiem ZLP w składzie MTL.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE