Reklama

I Mielecka Gala Wolontariatu już 16 grudnia [PLAKAT]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie dodane przez Mikhail Nilov: https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/mezczyzna-kobieta-usmiechajacy-sie-razem-7475141/

I Mielecka Gala Wolontariatu już 16 grudnia [PLAKAT] - Zdjęcie główne

foto Zdjęcie dodane przez Mikhail Nilov: https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/mezczyzna-kobieta-usmiechajacy-sie-razem-7475141/

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kalendarz imprez - Przegląd jest okazją, by w szczególny sposób podziękować wolontariuszom, na co dzień pracującym w różnych środowiskach. Jest to również okazja do ukazania wielobarwności i różnorodności działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy są obecni niemalże we wszystkich sferach życia społecznego; a także okazja do wymiany doświadczeń między wolontariuszami - opowiada poseł Fryderyk Kapinos, organizator gali.

Gala Wolontariatu, którą poprzedzi prelekcja pracownika Narodowego Instytutu Wolności na temat działalności tej instytucji, a także jej celach, zadaniach i podejmowanych przez nią inicjatywach, jest planowana na 30 listopada i będzie miała charakter przeglądu, podczas którego zostaną wyłonieni zwycięzcy w następujących kategoriach:

  1. - Wolontariusz Powiatu Mieleckiego 2022 - kategoria indywidualna,
  2. - Organizacja Charytatywna Powiatu Mieleckiego 2022,
  3. - Grand Prix 2022 - nagroda specjalna za całokształt działalności charytatywnej lub szczególne zaangażowanie w dziedzinie wolontariatu.
Adresatami konkursu są wolontariusze, stowarzyszenia, organizacje pożytku publicznego – każdy, kto podejmuje bezinteresowną działalność na rzecz drugiego człowieka na zasadzie wolontariatu - osoby fizyczne i osoby prawne (dzieci, młodzież, dorośli). Zwycięzcy wyłonieni w wyżej wskazanych kategoriach otrzymają nagrody, a każdy uczestnik I Mieleckiej Gali Wolontariatu 2022 pamiątkowy dyplom i upominek. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy