Reklama

Zgodnie z zasadą „przez żołądek do serca”. Dzień Chłopaka w szkole w Przecławiu [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Galerie zdjęć Tak właśnie uczciły Dzień Chłopaka przypadający 30 września uczennice III klas ze szkoły Podstawowej im. Walerii Szalay- Groele w Przecławiu, przygotowując smakołyki dla swoich ulubieńców.

W szkole powstała pracownia w ramach projektu ,,Laboratoria Przyszłości’’, w której uczennice i uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zdolności. Tak prowadzone zajęcia mogą również ukierunkować także osoby nie znające jeszcze swoich talentów. Tam właśnie przygotowano gofry z różnymi dodatkami: pyszne owoce i bita śmietana. 

To nie jedyna niespodzianka w tym dniu dla świętujących. Każdy z młodych mężczyzn otrzymał krawat z napisem ,, SUPER CHŁOPAK’’. Te prezenty i słodki poczęstunek stworzony osobiście przez koleżanki był dla nich ogromnym zaskoczeniem. Oczywiście pomysł nie byłby wdrożony w działanie bez pomocy nauczycieli i rodziców. Dla świętujących pozostaje przekazanie moc życzeń i wielu dobrych ocen. Może to wydarzenie rozbudzi w chłopcach nowe zainteresowanie kuchnią i za parę lat ktoś z tego grona zastąpi Makłowicza.

Projekt w jakim uczestniczy szkoła z Przecławia, to program skierowany  do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji  kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Szkoła otrzymała oprócz wsparcia finansowego liczne sprzęty, dzięki którym może prowadzić działania rozwijające uczniów, ciekawe i pobudzające kreatywne myślenie. Dzięki takim zajęciom mogą poznać nowe technologie, nauczyć się posługiwanie  nowym sprzętem. Zajęcia z robotyki przybliżają i uczą programowania za pomocą zestawu BeCREO. Czas spędzany przez uczniów w pracowni dziennikarskiej wprowadza ich w nowe zadania i nowa erę, tam tworzą  własne nagrania i rozwijają jeszcze bardziej swoje umiejętności. Obecnie komputer czy telefon to  najbliższe ,, dusze’’ młodego pokolenia więc robią to jeszcze chętniej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy