Reklama

Dziękuję ci dziadziu, dziękuję ci babciu. Uroczystość w Radomyślu Wielkim

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: nadesłane

Dziękuję ci dziadziu, dziękuję ci babciu. Uroczystość w Radomyślu Wielkim - Zdjęcie główne

foto nadesłane

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Galerie zdjęć Mówi się, że rodzice są od wychowania, a dziadkowie od rozpieszczania wnucząt. Babcia i dziadziu są bardzo ważnymi osobami w życiu każdego dziecka. Przelewają na niego całą swą miłość, bawią się, poświęcają czas. Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Radomyślu Wielkim oraz dzieci z oddziału przedszkolnego postanowiły podziękować za to wszystko swoim kochanym babciom i dziadziusiom.

12 stycznia miała miejsce uroczystość, która zaczęła się od powitania wszystkich przez dyrektora SP w Radomyślu Wielkim - Stanisława Tabora, następnie głos zabrał Burmistrz Radomyśla Wielkiego Józef Rybiński.

Uczniowie klas trzecich przygotowali krótką scenkę przedstawiająca babcię i dziadzia z wnukami, podczas której zaprosili wszystkich do teatru na sztukę pt. "Kopciuszek". Stroje, dekoracje, muzyka, a przede wszystkim zaangażowanie uczniów stworzyły magiczną, baśniową atmosferę. Druga część uroczystości rozpoczęła się od tańca dzieci z oddziału przedszkolnego. Uczniowie klas drugich recytowali wiersze, a pierwszoklasiści śpiewali piękne piosenki. Następnie mali artyści wspólnie odśpiewali "Sto lat" dla Babci i Dziadzia oraz wręczyli własnoręcznie przygotowane upominki.

Na zakończenie ksiądz proboszcz Rafał Ciecieręga poświęcił opłatki, którymi podzielili się zaproszeni goście. Wspólne kolędowanie, połączone z niezwykłą grą na instrumentach uczniów starszych klas, zwieńczyło ten wspaniały dzień. Na długo pozostanie on w sercach i w pamięci.

Udział w przygotowaniu oraz uroczystych obchodach brali także członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy