Reklama

Reklama

To robi wrażenie! Mamy zdjęcia z budowy zbiorników retencyjnych [FOTO]

Opublikowano: wt, 3 gru 2019 10:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kategoria Miasto Mielec realizuje inwestycję, której wartość to prawie 29 mln złotych. W centrum miasta powstaje system zbiorników retencyjnych, które mają zbierać wody opadowe i roztopowe z terenu miasta. Inwestycja realizowana jest dzięki dotacji z funduszy europejskich z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Miasto otrzymało na ten cel 20 mln dotacji.

Zbiorniki retencyjne powstają w pobliżu boiska treningowego między ulicą Solskiego a ul. Kusocińskiego (naprzeciwko SP 6), w tym: trwa budowa kanalizacji deszczowej, budowa zbiorników retencyjnych, budowa pompowni ścieków, budowa przyłącza energetycznego oraz układu sterowania pompownią, przebudowa instalacji oświetlenia zewnętrznego oraz wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Kolejne zbiorniki retencyjne z przepompowniami zlokalizowane będą w rejonie ulicy Wspólnej oraz na terenie MOSiR-u obok Hotelu Polskiego.

Przypomnijmy, że całkowita wartość projektu szacowana jest na ok. 29 mln zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.