Reklama

Reklama

Pająk większy od człowieka? Możesz zobaczyć go niedaleko Mielca! [FOTO]

Opublikowano: 12 lipca 2020 13:12
Autor: MW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

galeria Pogoda nas nie rozpieszcza, a obecna sytuacja sprawiła, że wielu ludzi zrezygnowało z dalekich wyjazdów. Na szczęście w pobliżu Mielca mamy wiele miejsc, które warto odwiedzić. Wśród nich - Park Owadów i Pajęczaków w Stobiernej k./Dębicy.

Reklama

 Park Owadów i Pajęczaków powstał w 2012 r. w pobliżu Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej.

W naturalnie zagospodarowanym parku znajduje się 17 figur wiernie odwzorowujących budowę anatomiczną owadów i pajęczaków, które można spotkać w pobliskich lasach, sadach i pastwiskach oraz w obrębie gospodarstw domowych.

>>> Wycieczka czy wybory? Co wybrali ludzie? Publikujemy dane na temat frekwencji w naszym powiecie. KLIKNIJ TUTAJ

Każda z nich zbudowana jest ok. 200 krotnym powiększeniu, dzięki czemu możliwe jest dokładne przyjrzenie się wszelkim szczegółom budowy owadów. Przy każdym owadzie znajduje się tablica informacyjna zawierająca ciekawostki na temat każdego z nich.


CZYTAJ TAKŻE:


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.