Reklama

Reklama

Mielecki samorząd powiatowy ma już 20 lat! [FOTO, VIDEO]

Opublikowano: 25 czerwca 2019 23:17
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kategoria To były wyjątkowe chwile dla samorządu Powiatu Mieleckiego. Dziś świętowaliśmy 20-lecie jego istnienia.

Wszyscy dotychczasowi starostowie - Józef Smaczny, Andrzej Chrabąszcz i Zbigniew Tymuła podsumowali swoje kadencje, wspominając największe osiągnięcia i zmiany, dzięki którym nasz powiat stawał się coraz lepszym i coraz piękniejszym miejscem do życia. Ich rozważania spiął klamrą obecny starosta mielecki Stanisław Lonczak, który podziękował swoim poprzednikom, a także wszystkim zaangażowanym w samorządowe życie powiatu - za ich cenną współpracę i wkład w rozwój naszej małej Ojczyzny.

Udział w wydarzeniu wzięło wielu znamienitych gości, m.in. Radni Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jan Tarapata i Maria Napieracz, Rzecznik Prasowy Marszałka Województwa Podkarpackiego Tomasz Leyko, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wraz z zastępcami: Pawłem Pazdanem i Adrianą Miłoś, wójtowie i burmistrzowie gmin, radni powiatowi wszystkich kadencji, przedstawiciele służb mundurowych i jednostek organizacyjnych powiatu oraz pracownicy starostwa.

Wypowiedz pierwszego w historii starosty Józefa Smacznego

O swojej kadencji na urzędzie starosty opowiada Andrzej Chrabąszcz

O swojej kadencji na urzędzie opowiada Zbigniew Tymuła:

Przemówienie obecnego starosty Stanisława Lonczaka:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.