Reklama

To już ostatni dzwonek! Został ostatni dzień na zgłoszenie kandydata Mielczanina Roku 2022

Opublikowano:
Autor:

To już ostatni dzwonek! Został ostatni dzień na zgłoszenie kandydata Mielczanina Roku 2022 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

30 lat KORSO Już tylko do piątku (31 marca) czekamy na zgłoszenia kandydatów do tytułu Mielczanina Roku 2022, czyli osoby w sposób wybitny zasłużonej dla Mielca lub powiatu mieleckiego. Zwycięzca naszego plebiscytu zostanie uhonorowany Skałką Korso.

Tygodnik Korso plebiscyt organizuje już po raz 26. W gronie dotychczasowych laureatów znajdują się księża, społecznicy, samorządowcy, politycy, ludzie związani ze służbą zdrowia, światem sportu i biznesu. Pierwszym zwycięzcą został proboszcz parafii św. Mateusza w Mielcu ks. Stanisław Jurek. Dwa lata temu nagroda główna konkursu, czyli Skałka Korso, trafiła w ręce Krzysztofa Ślęzaka, a w ubiegłym roku zdobył ją ks. Waldemar Ciosek.

Kogo zgłaszać?

Tytuł Mielczanina Roku przyznają czytelnicy Korso i kapituła plebiscytu. O wyłonieniu laureata decyduje suma punktów uzyskanych od czytelników oraz z głosowania kapituły. Przypomnijmy, że Mielczanin Roku jest nagrodą za działalność (społeczną, gospodarczą, samorządową, naukową, kulturalną, sportową i inną) na rzecz miasta i powiatu mieleckiego. Założeniem plebiscytu jest wyłonienie i uhonorowanie osoby, która przyczyniła się do rozwoju ziemi mieleckiej. Do plebiscytu nie mogą być nominowani dotychczasowi laureaci ani osoby zmarłe.

Jak zgłaszać?

Jak to zrobić? Należy wypełnić zgłoszenie, które zamieszczamy obok i dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Tygodnik Regionalny Korso, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec z dopiskiem "Mielczanin Roku". Zgłoszenia kandydatur można składać także mailowo na adres: sekretariat@korso.pl (podając w treści maila: imię i nazwisko kandydata oraz nr telefonu do niego, krótkie - maksymalnie kilkuzdaniowe uzasadnienie zgłoszenia, imię i nazwisko zgłaszającego wraz z numerem telefonu).

Ważne, aby zgłoszona osoba o tym wiedziała i wyraziła zgodę na udział w plebiscycie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca do godziny 16.00. Sylwetki zgłoszonych kandydatów zostaną opublikowane na łamach tygodnika Korso. Wtedy też rozpocznie się głosowanie czytelników, które potrwa do 10 maja. Najlepsza trójka z największą ilością punktów od czytelników zostanie zaprezentowana kapitule plebiscytu, która również w głosowaniu dokona ostatecznego wyboru "Mielczanina Roku". W kapitule plebiscytu znajdują się wszyscy dotychczasowi laureaci plebiscytu i Zarząd Agencji Wydawniczo-Reklamowej "KORSO". 

Jeszcze raz serdeczne zapraszamy do zgłaszania kandydatów! Rozstrzygnięcie plebiscytu jest planowane na czerwiec tego roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy