Reklama

Plebiscyt KORSO. Trwa głosowanie na Mielczanina Roku. Poznajcie kolejnego kandydata: Ilona Jankowska-Mokrzycka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Plebiscyt KORSO. Trwa głosowanie na Mielczanina Roku. Poznajcie kolejnego kandydata: Ilona Jankowska-Mokrzycka - Zdjęcie główne

Ilona Jankowska-Mokrzycka | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

30 lat KORSO Znamy już nazwiska osób, które będą ubiegać się o tytuł Mielczanina Roku 2022 w plebiscycie Tygodnika Regionalnego Korso. Poznajcie więcej szczegółów z życia kandydatki do tego tytułu Ilony Jankowskiej-Mokrzyckiej.

Swój głos oddajemy tylko na jednego kandydata, a kupon dostarczamy do redakcji KORSO w Mielcu, przy ul. Biernackiego 1/4 do 10 maja. Głosować można także mailowo, wysyłając wiadomość na adres sekretariat@korso.pl

W wiadomości podajemy nazwisko kandydata, na którego głosujemy oraz swoje dane - imię, nazwisko, nr tel. (dane kontaktowe tylko do wiadomości redakcji).  Jedna osoba może oddać tylko jeden głos. 

Mielczanina Roku wybiorą czytelnicy oraz kapituła plebiscytu, w której znajdują się wszyscy dotychczasowi laureaci plebiscytu i Zarząd Agencji Wydawniczo-Reklamowej "KORSO".  Zgodnie z licznymi prośbami naszych Czytelników, uruchamiamy także głosowanie SMS-owe. Każdy z kandydatów ma przypisany, indywidualny numer, na który można wysyłać SMS-y. 

 

  • Elżbieta Burkiewicz - SMS o treści korso.1 na numer 73601

  • Włodzimierz Gąsior - SMS o treści korso.2 na numer 73601

  • Ilona Jankowska-Mokrzycka - SMS o treści korso.3 na numer 73601

  • Łukasz Przybyło - SMS o treści korso.4 na numer 73601

  • Wacław Świerczyński - SMS o treści korso.5 na numer 73601
(Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

Ilona Jankowska — Mokrzycka

Urodziła się w 1989 r. w Radomyślu Wielkim i ukończyła V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu. Studiowała na Wydziale Informacji Naukowej (kierunek – prasoznawstwo z elementami dziennikarstwa) Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Pracę zawodową rozpoczęła jako manager polskiej edycji konkursu dla modelek The Look Of The Year (2010-2012). Ponadto w 2010 r. rozpoczęła działalność w zakresie organizacji i produkcji pokazów mody i prowadzi ją nadal. Jest właścicielką salonu ślubnych "One Love Atelier Bridal". To o wiele więcej niż salon sukien ślubnych,  to przestrzeń z kompleksowym podejściem do potrzeb kobiety przygotowującej się do ślubu.  Tu odbywają się warsztaty dla kobiet, a przyszłe panny młode mogą skorzystać z wielu cennych rad specjalistów z różnych dziedzin.

Jak uzasadniano kandydaturę Ilony Jankowskiej-Mokrzyckiej do tytuły Mielczanina Roku?

"Proponowana kandydatka od wielu lat przyczynia się do rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturowego miasta Mielca. W zakresie społecznym pani Ilona podjęła szereg działań mających na celu zrzeszenie mieleckich kobiet poprzez wspólne spotkania modowe. Organizacja licznych wydarzeń modowych ma również charakter kulturowy w zakresie rozpowszechnia wiedzy mającej na celu edukację społeczeństwa poprzez nowoczesne techniki uczenia się. Działania takie przyczyniają się również do podnoszenia świadomości konsumenckiej mieleckich kobiet. Kandydatki oferuje kompleksowe usługi prowadzące do poprawy wizerunku mieleckich kobiet oraz ich dobrego samopoczucia. Ponadto właścielka sprawnie funkcjonującego salonu sukien ślubnych i wieczorowych - One Love Atelier Bridal efektywnie zwiększa standard życia mieszkańców, przyczynia się do wzrostu zatrudnienia i  lokalnych dochodów, co przekłada się na rozwój gospodarczy naszego miasta. Pani Ilona Jankowska - Mokrzycka poprzez prowadzenie marketingu własnego mikroprzedsiębiorstwa przy użyciu mediów społecznościowych przyczynia się również do promocji miasta i podnoszenia jego atrakcyjności". 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy