Reklama

Mamy już pierwszych kandydatów na Mielczanina Roku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum KORSO

Mamy już pierwszych kandydatów na Mielczanina Roku - Zdjęcie główne

Gala Mielczanina Roku na stałe wpisała się do kalendarza najważniejszych wydarzeń w powiecie mieleckim. Na zdjęciu goście na gali w 2016 roku, Mielczanie Roku: Marek Paprocki, Czesław Kolisz, Daniel Kozdęba, Eugeniusz Andrusiewicz, Józef Witek, Bogdan Rojkowicz, Jacek Bąk, Janusz Soboń, Krystyna Skowrońska, Janusz Chodorowski. | foto archiwum KORSO

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

30 lat KORSO Po raz kolejny rozpoczęliśmy nasz plebiscyt, w którym wybierać będziemy osobę w sposób wybitny zasłużoną dla Mielca lub powiatu mieleckiego. Zwycięzca naszego plebiscytu zostanie uhonorowany Skałką Korso.

Coroczny plebiscyt, którego zwycięzca otrzyma tytuł "Mielczanin Roku 2022", wystartował w ubiegłym tygodniu. Czekamy na Państwa zgłoszenia.

 Tygodnik Korso plebiscyt organizuje już po raz 26. W gronie dotychczasowych laureatów znajdują się księża, społecznicy, samorządowcy, politycy, ludzie związani ze służbą zdrowia, światem sportu i biznesu. Pierwszym zwycięzcą został proboszcz parafii św. Mateusza w Mielcu ks. Stanisław Jurek. Dwa lata temu nagroda główna konkursu, czyli Skałka Korso, trafiła w ręce Krzysztofa Ślęzaka, a w ubiegłym roku zdobył ją ks. Waldemar Ciosek.

Kogo zgłaszać?

Tytuł Mielczanina Roku przyznają czytelnicy Korso i kapituła plebiscytu. O wyłonieniu laureata decyduje suma punktów uzyskanych od czytelników oraz z głosowania kapituły. Przypomnijmy, że Mielczanin Roku jest nagrodą za działalność (społeczną, gospodarczą, samorządową, naukową, kulturalną, sportową i inną) na rzecz miasta i powiatu mieleckiego. Założeniem plebiscytu jest wyłonienie i uhonorowanie osoby, która przyczyniła się do rozwoju ziemi mieleckiej. Do plebiscytu nie mogą być nominowani dotychczasowi laureaci ani osoby zmarłe.

Jak zgłaszać?

Jak to zrobić? Należy wypełnić zgłoszenie, które zamieszczamy obok i dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Tygodnik Regionalny Korso, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec z dopiskiem "Mielczanin Roku". Zgłoszenia kandydatur można składać także mailowo na adres: sekretariat@korso.pl (podając w treści maila: imię i nazwisko kandydata oraz nr telefonu do niego, krótkie - maksymalnie kilkuzdaniowe uzasadnienie zgłoszenia, imię i nazwisko zgłaszającego wraz z numerem telefonu).

Ważne, aby zgłoszona osoba o tym wiedziała i wyraziła zgodę na udział w plebiscycie.

Zgłoszenia przyjmujemy do  31 marca do godziny 16.00. Sylwetki zgłoszonych kandydatów zostaną opublikowane na łamach tygodnika Korso. Wtedy też rozpocznie się głosowanie czytelników, które potrwa do 10 maja. Najlepsza trójka z największą ilością punktów od czytelników zostanie zaprezentowana kapitule plebiscytu, która również w głosowaniu dokona ostatecznego wyboru "Mielczanina Roku". W kapitule plebiscytu znajdują się wszyscy dotychczasowi laureaci plebiscytu i Zarząd Agencji Wydawniczo-Reklamowej "KORSO". 

Jeszcze raz serdeczne zapraszamy do zgłaszania kandydatów! Rozstrzygnięcie plebiscytu jest planowane na czerwiec tego roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy